Wypadek na DW512 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Ciosek
wtorek, 14 października 2014 10:20

13 października kilkanaście minut przed godziną 22 zostaliśmy zaalarmowani o wypadku drogowym do jakiego doszło na Drodze Wojewódzkiej 512 ok. kilometr za Górowem Iławeckim w kierunku Bartoszyc.

Po przybyciu na miejsce zastaliśmy osobowego Mercedesa, którym jak ustalono podróżowały 2 osoby, który z niewyjaśnionych przyczyn, czołowo uderzył w przydrożne drzewo.

W chwili przyjazdu strażaków, na miejscu był już ZRM, który zajmował się najciężej poszkodowaną w wyniku wypadku kobietę oraz patrol miejscowej Policji.

Do naszych zadań należało zabezpieczenie miejsca zdarzenia, odłączenie akumulatora w pojeździe oraz kierowanie ruchem do czasu uprzątnięcia miejsca wypadku.

Poprawiony: niedziela, 26 kwietnia 2015 22:58