W imieniu redakcji internetowej strony Ochotniczej Straży Pożarnej w Górowie Iławeckim serdecznie witam Państwa na naszej stronie.
Powstała strona ma na celu przekazywanie jej czytelnikom jak największej ilości aktualnych informacji z działalności naszej jednostki.
Działalność straży pożarnej to nie tylko akcje polegające na bezpośrednim przeciwdziałaniu zaistniałym niebezpieczeństwom, ale przede wszystkim działalność prewencyjna w zakresie pożarowym. Dlatego mamy nadzieję, że lektura naszej strony nie tylko poinformuje Państwa o naszej działalności, ale także pomoże skutecznie zabezpieczyć siebie, swoją rodzinę i najbliższe otoczenie przed groźnymi następstwami pożaru.
Dziękujemy za odwiedziny i prosimy o Państwa opinie na temat naszej witryny.
Będą one zawsze mile widziane, a wszelkie wskazówki i uwagi pomogą nam w doskonaleniu strony internetowej.
Dodaj strone do ulubionychPodziel się tą stronąWyślij stronę mailemContact Us
Powrót na początek
Wypadek na DW512 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Ciosek   
wtorek, 14 października 2014 10:20

13 października kilkanaście minut przed godziną 22 zostaliśmy zaalarmowani o wypadku drogowym do jakiego doszło na Drodze Wojewódzkiej 512 ok. kilometr za Górowem Iławeckim w kierunku Bartoszyc.

Po przybyciu na miejsce zastaliśmy osobowego Mercedesa, którym jak ustalono podróżowały 2 osoby, który z niewyjaśnionych przyczyn, czołowo uderzył w przydrożne drzewo.

W chwili przyjazdu strażaków, na miejscu był już ZRM, który zajmował się najciężej poszkodowaną w wyniku wypadku kobietę oraz patrol miejscowej Policji.

Do naszych zadań należało zabezpieczenie miejsca zdarzenia, odłączenie akumulatora w pojeździe oraz kierowanie ruchem do czasu uprzątnięcia miejsca wypadku.

 

 

Poprawiony: niedziela, 26 kwietnia 2015 22:58
 
poniedziałek, 30. listopada 2020
creative commmons logo word press logo word press logo
www.gorowoilaweckie.osp.org.pl