Drużyna Strażaków PDF Drukuj Email
czwartek, 25 listopada 2010 09:38

Foto: Daniel Zimniak

Od lewej pierwszy rząd: Narkiewicz Rafał, Cybulski Eryk, Pacewicz Ireneusz,  Iwanowicz Piotr, Wierzbowski Mateusz, Duszkiewicz Patryk, Bogdziewicz Piotr,

Od lewej drugi rząd: Małkiewicz Stanisław, Sienkiewicz Sebastian, Gajdamowicz Rafał, Wierzbowski Daniel, Maksyśko Jarosław, Pacewicz Daniel

Nieobecni na zdjęciu: Wierzbowski Wiesław, Pacewicz Tomasz

Ireneusz Pacewicz odbiera piłki zrą Burmistrza Miasta Jerzego Bubeły