W imieniu redakcji internetowej strony Ochotniczej Straży Pożarnej w Górowie Iławeckim serdecznie witam Państwa na naszej stronie.
Powstała strona ma na celu przekazywanie jej czytelnikom jak największej ilości aktualnych informacji z działalności naszej jednostki.
Działalność straży pożarnej to nie tylko akcje polegające na bezpośrednim przeciwdziałaniu zaistniałym niebezpieczeństwom, ale przede wszystkim działalność prewencyjna w zakresie pożarowym. Dlatego mamy nadzieję, że lektura naszej strony nie tylko poinformuje Państwa o naszej działalności, ale także pomoże skutecznie zabezpieczyć siebie, swoją rodzinę i najbliższe otoczenie przed groźnymi następstwami pożaru.
Dziękujemy za odwiedziny i prosimy o Państwa opinie na temat naszej witryny.
Będą one zawsze mile widziane, a wszelkie wskazówki i uwagi pomogą nam w doskonaleniu strony internetowej.
Dodaj strone do ulubionychPodziel się tą stronąWyślij stronę mailemContact Us
Powrót na początek
Wynik meczu 14:5 dla ,,Strażaków'' PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Ciosek   
poniedziałek, 29 listopada 2010 11:06

 

Relacja wiernego kibica...

Strażacy – Zespół Szkół

 

,,W II kwarcie w piątej minucie strażacy tracą jedną bramkę po zaciętej obronie w 9 minucie pierwszej kwarty dochodzi do wyrównania wyniku 1:1 do którego przyczynił się Bogdziewicz Piotr, II kwarta w trzeciej minucie pada kolejna bramka dla strażaków wynik 2:1, strzelcem szczęśliwej bramki jest Bogdziewicz Piotr w piątej minucie II kwarty strażacy tracą bramkę, jednakże w 7 minucie po pięciu bramkach drużyna strażaków wykonuje rzut karny, pada kolejna bramka 3:2 Wierzbowski, w 8 minucie pada kolejna bramka dla strażaków wynik 4:2 (Bogdziewicz Piotr). Trwa zacięta walka, kończy się II kwarta i znów pada strzał i kolejna bramka 5:2 dla strażaków. Tym razem strzelał celnie Wierzbowski Mateusz. III kwarta w pierwszej minucie znów pada kolejna bramka wynik 6:2 dla strażaków strzela ją Wierzbowski Daniel, trwa zacięta walka jednak nasza drużyna jest nie do zatrzymania w 3 minucie pada bramka w wykonaniu naszego zawodnika Rafała Narkiewicza , wynik 7:2 dla strażaków w piątej minucie wynik 9:2 (Bogdziewicz Piotr i Narkiewicz Rafał)  pada bramka po bramce, kolejna bramka pada w szóstej minucie strzela ją Bogdziewicz Piotr, wynik 11:2. W ósmej minucie tracimy bramkę z wynikiem 11:3, czwarta kwarta w pierwszej minucie czwartej kwarty tracimy bramkę 11:4, w siódmej minucie znów tracimy bramkę 11:5 w ósmej minucie po strzale karnym i pięknej akcji padają dwie bramki w wykonaniu Narkiewicza Rafała. Wynik 13:9 dziewiąta minuta 14:5 Duszkiewicz Patryk. Strażacy wygrywają z wynikiem 14:5''.

W meczu  wystąpiło trzynastu zawodników dwóch z powodu kontuzji nie uczestniczyło: Wierzbowski Wiesław i Gajdamowicz Rafał. Po 2 meczach strażacy są liderami 6 punktów stosunek bramek 31:9


 

Opracowanie i foto: Bożena Pacewicz

Poprawiony: poniedziałek, 13 grudnia 2010 07:24
 
niedziela, 20. października 2019
creative commmons logo word press logo word press logo
www.gorowoilaweckie.osp.org.pl