W imieniu redakcji internetowej strony Ochotniczej Straży Pożarnej w Górowie Iławeckim serdecznie witam Państwa na naszej stronie.
Powstała strona ma na celu przekazywanie jej czytelnikom jak największej ilości aktualnych informacji z działalności naszej jednostki.
Działalność straży pożarnej to nie tylko akcje polegające na bezpośrednim przeciwdziałaniu zaistniałym niebezpieczeństwom, ale przede wszystkim działalność prewencyjna w zakresie pożarowym. Dlatego mamy nadzieję, że lektura naszej strony nie tylko poinformuje Państwa o naszej działalności, ale także pomoże skutecznie zabezpieczyć siebie, swoją rodzinę i najbliższe otoczenie przed groźnymi następstwami pożaru.
Dziękujemy za odwiedziny i prosimy o Państwa opinie na temat naszej witryny.
Będą one zawsze mile widziane, a wszelkie wskazówki i uwagi pomogą nam w doskonaleniu strony internetowej.
Dodaj strone do ulubionychPodziel się tą stronąWyślij stronę mailemContact Us
Powrót na początek
Strażak gasi i w tabeli wciąż prowadzi! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Ciosek   
poniedziałek, 06 grudnia 2010 10:07

STRAŻACY - EL MAGICO

 

W III kolejce ligi halowej doszło do meczu na szczycie między drużynami STRAŻACY - EL MAGICO. Przeciwnicy przystąpili do walki silnie  zdeterminowani pozycją lidera, jednak ich bojowa postawa nie przeszkodziła strażakom w wygraniu kolejnego meczu. Pierwsza kwarta należała do przeciwników wynik 0:2, w drugiej kwarcie gra obu drużyn była wyrównana, jednakże kończy się ona wynikiem 1:3 dla EL MAGICO. W kolejnej kwarcie strażacy odrabiają straty wynikiem 4:3 prowadzą jedną bramką. Czwarta kwarta to zacięta walka obu drużyn. W 5 minucie strażacy tracą kolejną bramkę wynik 4:4, jednak nie poddają się i walczą zaciekle, w wyniku czego wychodzą na prowadzenie 5:4 już do końca nie pozwalają przeciwnikom do wyrównania wyniku. Postawa całego zespołu strażaków przyczyniła się do zwycięstwa i utrzymania pozycji lidera w tabeli.

strzelcy bramek to:

Bogdziewicz Piotr - 2 bramki

Wierzbowski Mateusz - 3 bramki

 

Opracowanie i foto: Bożena Pacewicz

Poprawiony: poniedziałek, 13 grudnia 2010 07:25
 
niedziela, 20. października 2019
creative commmons logo word press logo word press logo
www.gorowoilaweckie.osp.org.pl