Strażak gasi i w tabeli wciąż prowadzi! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 06 grudnia 2010 10:07

STRAŻACY - EL MAGICO

W III kolejce ligi halowej doszło do meczu na szczycie między drużynami STRAŻACY - EL MAGICO. Przeciwnicy przystąpili do walki silnie  zdeterminowani pozycją lidera, jednak ich bojowa postawa nie przeszkodziła strażakom w wygraniu kolejnego meczu. Pierwsza kwarta należała do przeciwników wynik 0:2, w drugiej kwarcie gra obu drużyn była wyrównana, jednakże kończy się ona wynikiem 1:3 dla EL MAGICO. W kolejnej kwarcie strażacy odrabiają straty wynikiem 4:3 prowadzą jedną bramką. Czwarta kwarta to zacięta walka obu drużyn. W 5 minucie strażacy tracą kolejną bramkę wynik 4:4, jednak nie poddają się i walczą zaciekle, w wyniku czego wychodzą na prowadzenie 5:4 już do końca nie pozwalają przeciwnikom do wyrównania wyniku. Postawa całego zespołu strażaków przyczyniła się do zwycięstwa i utrzymania pozycji lidera w tabeli.

strzelcy bramek to:

Bogdziewicz Piotr - 2 bramki