W imieniu redakcji internetowej strony Ochotniczej Straży Pożarnej w Górowie Iławeckim serdecznie witam Państwa na naszej stronie.
Powstała strona ma na celu przekazywanie jej czytelnikom jak największej ilości aktualnych informacji z działalności naszej jednostki.
Działalność straży pożarnej to nie tylko akcje polegające na bezpośrednim przeciwdziałaniu zaistniałym niebezpieczeństwom, ale przede wszystkim działalność prewencyjna w zakresie pożarowym. Dlatego mamy nadzieję, że lektura naszej strony nie tylko poinformuje Państwa o naszej działalności, ale także pomoże skutecznie zabezpieczyć siebie, swoją rodzinę i najbliższe otoczenie przed groźnymi następstwami pożaru.
Dziękujemy za odwiedziny i prosimy o Państwa opinie na temat naszej witryny.
Będą one zawsze mile widziane, a wszelkie wskazówki i uwagi pomogą nam w doskonaleniu strony internetowej.
Dodaj strone do ulubionychPodziel się tą stronąWyślij stronę mailemContact Us
Powrót na początek
Aktualności
Podziękowanie - Bisztynek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Ciosek   
piątek, 24 sierpnia 2012 06:28

W dniu 4 lipca 2012r nawałnica połączona z gradobiciem która nawiedziła miasto i gminę Bisztynek spowodowała duże straty uszkadzając ponad tysiąc dachów na budynkach mieszkalnych. Nasza jednostka OSP pośpieszyła z pomocą poszkodowanym wspólnie z władzami samorządowymi miasta Górowo Iławeckie. Zorganizowano zbiórkę i transport dachówek w ilości 17 tyś sztuk już po 2 dniach od nawałnicy. W akcji pomocy Bisztynkowi udział wzięli następujący druhowie : Jacek Przemysław Kostka, Andrzej Molestak, Marek Wiśniewski, Grzegorz Wilczyński, Adam Ciosek, Adrian Dudziński, Damian Skłodowski, Wojciech Kociłowski.

W dniu wczorajszym na ręce Prezesa naszej OSP wpłynęło podziękowanie od władz województwa,powiatu i miasta Bisztynek w treści poniżej.

 

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 01 października 2012 10:56
 
Pożar prasowanego siana w Górowie Iławeckim PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Ciosek   
poniedziałek, 13 sierpnia 2012 09:46

W dniu 06.08.1012r. o godz. 00:30 jednostka została zaalarmowana  do pożaru sprasowanego siana przy ulicy Kaliningradzkiej. W stercie paliło się ok 200 balotów. Walka z ogniem była utrudniona gdyż wodę trzeba było dowozić z sieci hydrantowej. W akcji oprócz naszej jeszcze uczestniczyły dwie jednostki tj. OSP Kamińsk i OSP Pieszkowo.

 

 

foto: dh Andrzej Molestak

Poprawiony: piątek, 24 sierpnia 2012 06:33
 
Strażacy usuwali powalone drzewa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bohdan Tchórz   
czwartek, 02 sierpnia 2012 06:16

Rzęsiste ulewy, które przetoczyły się w ciągu ostatnich kilku dni przez cały kraj, połączone z porywistymi wichurami nie oszczędziły także naszego regiony. Możemy mówić jednak o dużej dozie szczęścia, ponieważ nie wyrządziły one takich szkód, o jakich słyszymy w środkach masowego przekazu.

W naszej gminie strażacy wzywani byli przede wszystkim do usuwania z dróg powalonych drzew i oderwanych konarów. Śledząc pracę strażaków-ochotników możemy stwierdzić, że do swoich zadań postawili się rzetelnie i pojazdy nie musiały zbyt długo oczekiwać na przejazd, ponieważ przeszkody szybko rozsuwane były na boki.

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Górowie Iławeckim wyjeżdżali z interwencjami m.in. do Nowej Karaczmy, Gruszyn, Sołtysowizny i najbliższych okolic samego Górowa Ił.

  Źródło: www.gorowoilaweckie.pl 

 

Opracowanie: Bohdan Tchórz

 

Poprawiony: środa, 22 sierpnia 2012 07:27
 
Inspekcja w OSP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Ciosek   
wtorek, 26 czerwca 2012 06:42

Poprawiony: poniedziałek, 02 lipca 2012 07:38
 
Nowy samochód w OSP Górowo Iławeckie (archiwum) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Ciosek   
poniedziałek, 25 czerwca 2012 12:17

 

 

 

 

Fotorelacja: dh Andrzej Molestak

Poprawiony: poniedziałek, 02 lipca 2012 07:37
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 13
niedziela, 20. października 2019
creative commmons logo word press logo word press logo
www.gorowoilaweckie.osp.org.pl