W imieniu redakcji internetowej strony Ochotniczej Straży Pożarnej w Górowie Iławeckim serdecznie witam Państwa na naszej stronie.
Powstała strona ma na celu przekazywanie jej czytelnikom jak największej ilości aktualnych informacji z działalności naszej jednostki.
Działalność straży pożarnej to nie tylko akcje polegające na bezpośrednim przeciwdziałaniu zaistniałym niebezpieczeństwom, ale przede wszystkim działalność prewencyjna w zakresie pożarowym. Dlatego mamy nadzieję, że lektura naszej strony nie tylko poinformuje Państwa o naszej działalności, ale także pomoże skutecznie zabezpieczyć siebie, swoją rodzinę i najbliższe otoczenie przed groźnymi następstwami pożaru.
Dziękujemy za odwiedziny i prosimy o Państwa opinie na temat naszej witryny.
Będą one zawsze mile widziane, a wszelkie wskazówki i uwagi pomogą nam w doskonaleniu strony internetowej.
Dodaj strone do ulubionychPodziel się tą stronąWyślij stronę mailemContact Us
Powrót na początek
Aktualności
Otwarcie placu zabaw osiedle Bema PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Ciosek   
poniedziałek, 25 czerwca 2012 10:18

 

 

 

 

 

foto: dh Andrzej Molestak

Poprawiony: czwartek, 02 sierpnia 2012 06:16
 
Cwiczenia z użyciem podnośnika PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Ciosek   
poniedziałek, 25 czerwca 2012 10:16

...

....

 

 

 

 

 

foto: dh Andrzej Molestak

Poprawiony: wtorek, 10 lipca 2012 08:29
 
65 lat Cresovii PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Ciosek   
poniedziałek, 25 czerwca 2012 09:19

 

 

 

 

fotorelacja :dh Andrzej Molestak

Poprawiony: wtorek, 10 lipca 2012 08:28
 
Wizyta dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w OSP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Ciosek   
środa, 23 maja 2012 06:47

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej Nr 2 z wizytą.

 

W dniu 22 maja 2012r. odwiedziły naszą remizę uczniowie z klas Ib i Ia Szkoły Podstawowej Nr 2. wraz z wychowaczyniami Panią Danutą Zimniak i Danutą Wiszniewską. Jak zwykle wszystkie dzieci interesowały się sprzętem i służbą w ochotniczej straży pożarnej. W tym dniu z uczniami spotkali się druhowie Ireneusz Mycio, Andrzej Molestak, Grzegorz Wilczyński i Naczelnik OSP Adam Ciosek. Na zakończenie uczniowie przekazali na ręce Naczelnika "uśmiechnięte słońce" wykonane przez uczniów klas pierwszych z wraz z najlepszymi życzeniami dla strażaków z naszego miasta. Strażacy na pożegnanie zademonstrowali działanie armatki wodnej w wozie bojowym.

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 25 czerwca 2012 10:09
 
WOJEWÓDZKI DZIEŃ STRAŻAKA 2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Ciosek   
poniedziałek, 21 maja 2012 07:51

WOJEWÓDZKI DZIEŃ STRAŻAKA 2012

 

W dniu 19 maja b.r. w Olsztynie odbyły się uroczyste obchody XX-lecia powołania Państwowej Straży Pożarnej połączone z nadaniem sztandaru dla Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Olsztynie. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Katedrze Św. Jakuba którą odprawił w intencji wszystkich strażaków oraz ich rodzin ks. Arcybiskup Senior dr Edmund Piszcz. Następnie wszyscy strażacy i pojazdy historyczne w asyście orkiestry dętej OSP z Płośnicy udali się w kolumnie na Plac Solidarności gdzie odbyły się główne uroczystości.

Strażacy zawodowi jak i ochotnicy otrzymali odznaczenia państwowe, resortowe i związkowe.

Wśród odznaczonych znaleźli się trzej przedstawiciele strażackiej służby z powiatu bartoszyckiego i tak : Brązową odznaką „Za Zasługi Dla Ochrony Przeciwpożarowej” nadaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych. został uhonorowany mł. bryg. Andrzej Harhaj – Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Bartoszycach.

Medal „Za Długoletnią Służbę” nadany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej otrzymał asp. sztabowy Stanisław Dąbkowski z KP PSP w Bartoszycach.

Za działalność na rzecz związku Ochotniczych Straży Pożarnych odznaczony został Odznaką Honorową „Za Zasługi dla Województwa Warmińsko-Mazurskiego” nadaną przez Zarząd Województwa Warmińsko - Mazurskiego dh. Adam Ciosek członek Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Olsztynie jednocześnie Naczelnik Naszej OSP.

 

Wszystkim odznaczonym GRATULUJEMY !

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z obchodów

 

 

Poprawiony: czwartek, 24 maja 2012 06:12
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 13
niedziela, 20. października 2019
creative commmons logo word press logo word press logo
www.gorowoilaweckie.osp.org.pl