W imieniu redakcji internetowej strony Ochotniczej Straży Pożarnej w Górowie Iławeckim serdecznie witam Państwa na naszej stronie.
Powstała strona ma na celu przekazywanie jej czytelnikom jak największej ilości aktualnych informacji z działalności naszej jednostki.
Działalność straży pożarnej to nie tylko akcje polegające na bezpośrednim przeciwdziałaniu zaistniałym niebezpieczeństwom, ale przede wszystkim działalność prewencyjna w zakresie pożarowym. Dlatego mamy nadzieję, że lektura naszej strony nie tylko poinformuje Państwa o naszej działalności, ale także pomoże skutecznie zabezpieczyć siebie, swoją rodzinę i najbliższe otoczenie przed groźnymi następstwami pożaru.
Dziękujemy za odwiedziny i prosimy o Państwa opinie na temat naszej witryny.
Będą one zawsze mile widziane, a wszelkie wskazówki i uwagi pomogą nam w doskonaleniu strony internetowej.
Dodaj strone do ulubionychPodziel się tą stronąWyślij stronę mailemContact Us
Powrót na początek
Aktualności
Wigilia w OSP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Ciosek   
piątek, 23 grudnia 2011 08:53

Wigilia w Ochotniczej Straży Pożarnej

W dniu 21.12.2011r. o godz 18:30 w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Górowie Iław. odbyło się spotkanie wigilijno-noworoczne.
Gospodarzem i organizatorem wigilii dla strażaków był zarząd OSP. W spotkaniu uczestniczyli ks. Proboszcz Józef Gawrylczyk oraz Burmistrz Miasta Jacek Przemysław Kostka. Obecni przełamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.
Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe kalendarze na nadchodzący 2012r.

Poprawiony: piątek, 13 stycznia 2012 02:52
 
III Zjazd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Bartoszycach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Ciosek   
piątek, 18 listopada 2011 16:35

 

 

foto: PSP Bartoszyce

Poprawiony: czwartek, 24 listopada 2011 11:37
 
Partnerska wizyta niemieckich strażaków. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Ciosek   
poniedziałek, 17 października 2011 07:07

Partnerska wizyta niemieckich strażaków

 

W dniu 15 października 2011r, z partnerską wizytą do naszej jednostki przybyła delegacja strażaków z Powiatu Verden (Dolna Saksonia). Delegacja w składzie HANS-HERMANN FEHLING – Komendant Powiatowy OSP, OLAF DYKAU Za-ca Komendanta Powiatowego OSP, Bernhard Gotthardt - Przewodniczący Związku Ochotniczych Straży Pożarnych i Wilfried Niedestraber - Naczelnik Jednostki OSP. Gości przywitał w imieniu władz Górowa Iławeckiego i Zarządu OSP dh Jacek Przemysław Kostka - Burmistrz Miasta. Komendant Powiatowy z Verden podziękował za wieloletnią owocną partnerską współpracę. Goście zapoznali się z funkcjonowaniem naszej jednostki, a także struktur OSP na naszym terenie co zostało przedstawione przez Naczelnika OSP w czasie pokazu multimedialnego. Nasi druhowie żywo interesowali się funkcjonowaniem struktur OSP w powiecie Verden. Na koniec spotkania które upłynęło w bardzo miłej i przyjacielskiej atmosferze zaprezentowaliśmy możliwości gaśnicze wozu bojowego Mercedes ATEGO 1429.

 

 

Foto: dh Damian Skłodowski

Poprawiony: czwartek, 24 listopada 2011 11:37
 
Oddaj krew! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Ciosek   
poniedziałek, 19 września 2011 12:36

Ty też możesz uratować komuś życie                  

 

Nie przechodź obojętnie oddaj KREW

Akcja w Górowie Iławeckim dnia 20.09.2011r. od 8:00 - 12:00

Przy Urzędzie Miasta ul. Plac Ratuszowy 18

 

ZR PCK Bartoszyce

RCK Olsztyn

 

 

Foto: OSP Górowo Iław., PSP Bartoszyce

 

Dnia 20 września 2011r. w Górowie Iławeckim odbyła się akcja honorowego oddawania krwi. Dla dawców przygotowane zostały specjalistyczne stanowiska ambulatoryjne.

Akcja skierowana była do wszystkich mieszkańców, którzy czują potrzebę przyczyniania się do ratowania życia i zdrowia. Apel nie przeszedł bez echa wśród druhów OSP z terenu miasta i gminy Górowo Iławeckie, którzy stawili się dość licznie. 

Honorowi krwiodawcy otrzymali jak zwykle słodkie czekolady.

Poprawiony: piątek, 18 listopada 2011 16:38
 
Dowóz żywności PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Ciosek   
środa, 07 września 2011 13:14

Żywność z Unii Europejskiej

W dniu 07 września b.r. jednostka nasza dostarczyła do magazynu MOPS żywność przekazaną przez Bank Żywności w Olsztynie. Artykuły żywnościowe dostarczane są w ramach programu unijnego PEAD i są przeznaczone dla najuboższej ludności Unii Europejskiej. Tym razem dostarczono łącznie 3870 kg. Jest to mleko UHT, makaron, oraz przetwory.

Tak więc w roku 2011 łącznie dostarczymy ponad 62 tony żywności którą otrzymają najbardziej potrzebujący mieszkańcy naszego miasta. Nasza OSP uczestniczy w programie PEAD od 2005r .

Poprawiony: czwartek, 22 września 2011 10:24
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 13
niedziela, 20. października 2019
creative commmons logo word press logo word press logo
www.gorowoilaweckie.osp.org.pl