W imieniu redakcji internetowej strony Ochotniczej Straży Pożarnej w Górowie Iławeckim serdecznie witam Państwa na naszej stronie.
Powstała strona ma na celu przekazywanie jej czytelnikom jak największej ilości aktualnych informacji z działalności naszej jednostki.
Działalność straży pożarnej to nie tylko akcje polegające na bezpośrednim przeciwdziałaniu zaistniałym niebezpieczeństwom, ale przede wszystkim działalność prewencyjna w zakresie pożarowym. Dlatego mamy nadzieję, że lektura naszej strony nie tylko poinformuje Państwa o naszej działalności, ale także pomoże skutecznie zabezpieczyć siebie, swoją rodzinę i najbliższe otoczenie przed groźnymi następstwami pożaru.
Dziękujemy za odwiedziny i prosimy o Państwa opinie na temat naszej witryny.
Będą one zawsze mile widziane, a wszelkie wskazówki i uwagi pomogą nam w doskonaleniu strony internetowej.
Dodaj strone do ulubionychPodziel się tą stronąWyślij stronę mailemContact Us
Powrót na początek
Aktualności
Św. Florian PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Ciosek   
czwartek, 01 maja 2014 07:36

Poprawiony: sobota, 10 maja 2014 21:56
 
Ślub druha Adriana Dudzińskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Ciosek   
niedziela, 28 kwietnia 2013 17:59

W dniu 20 kwietnia w USC w Bartoszycach  nasz druh  Adrian Dudziński wstąpił w związek małżeński z Agnieszką Mielcarek. W tak uroczystym dla niego dniu nie zabrakło też życzeń od  Zarządu jak i braci strażackiej z Ochotniczej Straży Pożarnej której to dh. Adrian jest aktywnym członkiem. Życzymy raz jeszcze wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia dla Agnieszki i Adriana aby każdy dzień w ich wspólnym pożyciu był dniem radosnym i pełnym optymizmu.

 

Poprawiony: wtorek, 15 kwietnia 2014 21:15
 
Sadza ul. Sikorskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Ciosek   
niedziela, 20 stycznia 2013 16:38

Dnia 16.01.2013r o godzinie 22:35 Przyszło wezwanie Górowskich strażaków do palącej się sadzy w kominie przy ul. Sikorskiego. Akcja przeprowadzona była sprawnie, bez żadnych problemów. Działanie polegało na założeniu sita na komin, wygaszeniu i pozamykaniu wszystkich pieców przyległych do tego komina oraz wsypaniu piasku w wylot kominowy oraz wybraniu spadającego żaru i piasku z luftu kominowego.
Po 1,5 godziny strażacy wrócili do remizy.

Poprawiony: piątek, 29 marca 2013 19:08
  Warning: opendir(/usr/local/www/data/gorowoilaweckie/images/stories/szkolenie_26102012): failed to open dir: No such file or directory in /usr/local/www/data/gorowoilaweckie/plugins/content/jwsig.php on line 100
KURS PODSTAWOWY DLA SZEREGOWCÓW OSP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Ciosek   
piątek, 26 października 2012 07:29

 

W dniu 23 października b. r. rozpoczął się kurs podstawowy dla szeregowców Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu miasta i gminy Górowo Iławeckie. Organizatorem szkolenia jest Powiatowy Ośrodek Szkolenia Państwowej Straży Pożarnej w Bartoszycach. Zajęcia odbywają się w Jednostce Operacyjno -Technicznej OSP w Górowie Iławeckim .W szkoleniu bierze udział 40 kandydatów do pełnienia ochotniczej służby w jednostkach OSP. Tym razem wśród słuchaczy kursu podstawowego znalazły się 3 panie. Po pozytywnym złożeniu egzaminu państwowego i poddaniu się badaniom lekarskim i złożeniu deklaracji członkowskiej do OSP osoby te będą mogły uczestniczyć w działaniach ratowniczo-gaśniczych prowadzonych przez swoje macierzyste jednostki. Nad sprawnym przebiegiem szkolenia czuwa Kierownik Sekcji Operacyjnej KP PSP w Bartoszycach aspirant sztabowy Stanisław Dąbkowski natomiast sprzęt niezbędny do szkolenia przygotowali druhowie z OSP Górowo Iławeckie.

Wszystkim kursantom życzymy pomyślnego zdania egzaminu i zasileniu szeregów wielkiej braci strażackiej.

 

 

foto: dh Grzegorz Wilczyński

Poprawiony: czwartek, 20 grudnia 2012 19:24
 
Strażacy uratowali rannego łabędzia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Ciosek   
wtorek, 23 października 2012 06:34

 

 

foto: dh Grzegorz Wilczyński

Poprawiony: piątek, 26 października 2012 07:31
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 13
niedziela, 20. października 2019
creative commmons logo word press logo word press logo
www.gorowoilaweckie.osp.org.pl