W imieniu redakcji internetowej strony Ochotniczej Straży Pożarnej w Górowie Iławeckim serdecznie witam Państwa na naszej stronie.
Powstała strona ma na celu przekazywanie jej czytelnikom jak największej ilości aktualnych informacji z działalności naszej jednostki.
Działalność straży pożarnej to nie tylko akcje polegające na bezpośrednim przeciwdziałaniu zaistniałym niebezpieczeństwom, ale przede wszystkim działalność prewencyjna w zakresie pożarowym. Dlatego mamy nadzieję, że lektura naszej strony nie tylko poinformuje Państwa o naszej działalności, ale także pomoże skutecznie zabezpieczyć siebie, swoją rodzinę i najbliższe otoczenie przed groźnymi następstwami pożaru.
Dziękujemy za odwiedziny i prosimy o Państwa opinie na temat naszej witryny.
Będą one zawsze mile widziane, a wszelkie wskazówki i uwagi pomogą nam w doskonaleniu strony internetowej.
Dodaj strone do ulubionychPodziel się tą stronąWyślij stronę mailemContact Us
Powrót na początek
Sport
Finał rozgrywek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Ciosek   
poniedziałek, 28 marca 2011 21:36

 

 

Poprawiony: piątek, 29 kwietnia 2011 16:33
 
Zwycięstwo po przegranej! 10:1 !!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Ciosek   
wtorek, 11 stycznia 2011 20:20

Zwycięstwo po przegranej! 10:1 !!!


Dnia 09.01.2011r. odbył się kolejny mecz ligi halowej Strażacy - ,,Siema co co tam''. Od pierwszych minut gry widać było pełną mobilizację i koncentrację wszystkich zawodników, co przyczyniło się do pewnego zwycięstwa naszej drużyny. Wszyscy grali lekko i swobodnie, czego efektem była łatwość zdobytych bramek.

Końcowy wynik meczu to 10:1

Strzelcy bramek:

  • Wierzbowski Mateusz - 2
  • Narkiewicz Rafał - 1
  • Sienkiewicz Sebastian - 2
  • Wierzbowski Daniel - 2
  • Pacewicz Ireneusz - 1
  • Cybulski Eryk - 1
  • Maksyśko Jarek -1


Opracowanie i foto: Bożena Pacewicz

Poprawiony: piątek, 14 stycznia 2011 07:58
 
Pierwsza porażka lidera PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Ciosek   
poniedziałek, 03 stycznia 2011 11:12

Pierwsza porażka lidera

 

Po dłuższej przerwie świąteczno - noworocznej odbyła się VI kolejka piłki halowej, w której doszło do starcia Strażaków z Cervezą. W pierwszych dwóch kwartach była wyrównana walka o czym świadczył wynik 0:0. Jak się później okazało kluczową częścią meczu była III kwarta. Dwukrotnie obejmowaliśmy prowadzenie, jednakże na koniec kwarty to Cerveza prowadzi wynikiem 4:2. W ostatniej odsłonie próbujemy odrobić straty, jednak przy braku szczęścia gra nie toczy się po naszej myśli. Ostatecznie przegrywamy wynikiem 2:5. Na szczęście do końca ligi zostało 12 meczy, w których będzie można wyciągnąć wnioski i zagrać znacznie lepiej.

 

 

Opracowanie i foto: Bożena Pacewicz

Poprawiony: poniedziałek, 03 stycznia 2011 11:26
 
Strażacy wciąż liderem PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Ciosek   
wtorek, 21 grudnia 2010 08:29

 

Strażacy wciąż liderem

 

W niedzielę 19.12.2010r. odbyła się V kolejka piłki halowej. Następną drużyną pokonaną przez strażaków były ,,Babki Klapki''. Młode wilki nie dały rady pokonać naszej drużyny. Cały mecz zakończył się wynikiem 14:5 dla lidera. W ładnej kwarcie Strażacy nie pozwolili odebrać sobie prowadzenia byli nie do pokonania. Przeciwnikom nie dali żadnych nadziei, ani szansy na uzyskanie dobrego wyniku, przeszkodzili im w tym strzelcy bramek:

Bogdziewicz Piotr - 4 bramki
Sienkiewicz Sebastian - 2 bramki
Duszkiewicz Patryk - 2 bramki
Narkiewicz Rafał - 4 bramki
Wierzbowski Mateusz - 1 bramka
Wierzbowski Daniel - 1 bramka

Dobra passa Strażaków nadal trwa. Następna kolejka odbędzie się 02.01.2011r., w której dojdzie do konfrontacji lidera z dobrze grającą ,,Cervezą''.

Trzymajcie na nas kciuki.

 

Opracowanie i foto: Bożena Pacewicz

Poprawiony: wtorek, 21 grudnia 2010 11:03
 
Piłkarska wojna PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Ciosek   
poniedziałek, 13 grudnia 2010 07:26

,, PIŁKARSKA WOJNA''

 

Niedziela 12 grudnia przejdzie do historii piłki halowej, spotkały się dwa zespoły, które jako jedyne wystąpiły we wszystkich edycjach (dziesięć edycji). Oba zespoły zawsze gwarantowały grę na wysokim poziomie, tak też było i tym razem.

Strażacy przystąpili do meczu z wiedźminami osłabieni poprzez brak ich najlepszego zawodnika - Piotra Bogdziewicza, ale jak przystało na lidera ligi poradzili sobie i tym razem.

I kwarta tego meczu to prowadzenie Strażaków 1:0, strzelcem szczęśliwej bramki był Sebastian Sienkiewicz.

II kwarta to gra wyrównana obu zespołów, kończy się ona prowadzeniem naszej drużyny 2:1 (strzelec bramki - Narkiewicz Rafał).

III kwarta meczu to ponowne emocje, bramkarz strażaków - Stanisław Małkiewicz broni rzut karny w pięknym stylu, jednakże przy tak ,,atomowym'' uderzeniu Radka Borowego doznaje kontuzji. W ósmej minucie Strażacy tracą bramkę, w wyniku czego dochodzi do remisu 2:2. Jak przystało na lidera wszystko rozstrzyga się w IV kwarcie. Strażacy są nie do zatrzymania, zdobywają dwa kolejne gole (strzelcy: Gajdamowicz Rafał i Wierzbowski Mateusz).Cały mecz kończy się wynikiem 4:2 dla Strażaków. w ,,Świętej wojnie'' to właśnie Strażacy wyjaśnili wiedźminom sprawy dotyczące siły, kondycji, formę bramkarzy i skuteczności napastników.Opracowanie i foto: Bożena Pacewicz

Poprawiony: poniedziałek, 13 grudnia 2010 17:22
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
poniedziałek, 30. listopada 2020
creative commmons logo word press logo word press logo
www.gorowoilaweckie.osp.org.pl